LT EN RU
Tez tour 2014

Bodrumas- vietovė įsikūrusi pietvakarinėje Turkijos dalyje, Mugla provincijoje prie Egėjo jūros. Šiame mieste kalnas su vėjo malūnais dalija miestą į dvi dalis.  Bodrumas yra gan triukšmingas miestas, todėl turistams ieškantiems ramybės čia ne vieta. Vienas garsiausių visos Turkijos klubų po atviru dangumi Bodrume – Halikarnasas. Klubas, kuriame yra 5000 vietų, siūlo įspūdingą lazerių šou ir pačius geriausius didžėjus, vietinius arba žinomus visoje Europoje. Dėka uolingų pakrančių, turkusinių lagūnų ir vaizdingų salų Bodrumas laikomas vienu iš gražiausių įlankų pasaulyje. Kiekvienais metais šią vietovę aplanko keli tūkstančiai turistų.

Išankstinių pardavimų laikotarpiu siūlome žemiausią žiemos sezono kelionės kainą bei kitus išankstinių pirkimų privalumus! Tad ar jau nusprendei kur atostogas praleisi šią žiemą?
 
 
 
 
 
Kaina nuo 1 495,00 Lt
Jei tikrai norite pailsėti, siūlome rinktis Antaliją (Turkija). Labai geros kainos kelionėms į Antaliją

Kaina nuo 1 405,00 Lt
Itin mažomis kainomis kelionės į Kretos salą 10.04; 10.11. Septynių nakvynių trukmės poilsis  lietuvių pamėgtoje Graikijos saloje  – tik nuo 1405 Lt.
Pati didžiausia Graikijos sala Kreta, kurią skalauja keturios jūros – Egėjo, Kretos, Libijos ir Jonijos,– yra beveik tokiu pačiu atstumu nuo trijų žemynų – Europos, Azijos ir Afrikos.

TEZ TOUR dovana jaunavedžiams!
Džiaugiamės galėdami pranešti, kad pratęsiame jaunavedžių akciją! Visiems jaunavedžiams linkime neišsenkančios meilės bei siūlome romantiškai praleisti savo medaus mėnesį pasirinktoje šalyje. Pasinaudokite mūsų siūlomomis nuolaidomis iki 10 % bei pratęskite savo nuostabią šventę!